Strojové čištění odpadu a kanalizace

Čištění odpadů a čištění kanalizace

Ucpaný odpad potkal snad každého z nás. Běžná záležitost, která však dokáže způsobit mnoho nepříjemností a škod. Příčiny ucpání jsou různé:

- v kuchyních jsou to především organické usazeniny, tuky, škroby, celulóza, biologické zbytky
- v koupelnách jsou to kromě organických usazenin také vlasy, nehty, zbytky kůže
- na WC pak toaletní papír, zbytky exkrementů, močový kámen, spláchnuté zbytky potravin a tuků, rovněž však také spláchnutá malta a cement a další věci které nemají být splachovány do WC (typicky hygienický košíček s dezinfekčním gelem nebo jiný tvrdý předmět)
- špatně splachované mušle jsou často ucpané močovým kamenem
- v průmyslových provozech je často potrubí zanesené kalem, anorganickými usazeninami, rzí, vápennými usazeninami a nánosy způsobující ucpání potrubí

Použili jste všechny možné prostředky, které jste nakoupili a stále máte ucpaný odpad? Pokud jste v této situaci, je třeba zavolat, a my Vám problém s čištěním odpadu během chvíle vyřešíme.

Strojové čištění

Motorová frézaČistící hlaviceČistící hlavice 1Čistící hlavice 2

Ke strojnímu čištění odpadů v těžko dostupných místech se používá motorová fréza. Čištení se provádí pomocí ohebných spirál, které se dají nastavovat na libovolnou délku a jejichž konec se osazuje různými čístícími hlavicemi, které jsou tvarovány podle druhu ucpávky.


Nabízíme tyto služby:

- čištění odpadu umyvadel
- čištění odpadu dřezů
- čištění odpadu van
- čištění odpadu sprchových koutů
- čištění odpadu WC
- čištění odpadu u pisoárů

Dále provádíme čištění svislé a ležaté kanalizace v domech s bytovými i nebytovými prostorami a to do průměru odpadních trubek DN 200.

Poskytujeme služby strojního a ručního čištění veškerých domovních odpadů,provádíme výměny částí prasklých odpadů z litiny, azbectocementu, PVC ale i celé rekonstrukce odpadního potrubí v domech.



Druhy čištění odpadů, které nabízíme:

- čištění odpadů tlakovou vodou
- čištění potrubí všech druhů a profilů do DN 200
- čistění stoupaček
- odstraňování všech druhů nánosů a usazenin